Od beach baru do najlepszej pizzy w mieście

O Pizza Pany

Historia zaczęła się niewinnie, od wypieku placków pod gołym niebem w owianym sławą beach barze Odrapany. Nie mieliśmy doświadczenia w wypieku pizzy, ale dobre chęci i cenne know how przejęte od specjalisty wystarczyły, by pizza z Odrapanego w krótkim czasie zaskarbiła sobie rzesze fanów.

Nie mieliśmy wyjścia, poszliśmy za ciosem i po zakończeniu drugiego sezonu odpaliliśmy lokal stacjonarny w naszym ulubionym miejskim kwadracie - Nadodrzu.

Resztę już znacie - nasza skromna baza przy moście Uniwersyteckim wtopiła się już na dobre w okolicę i dość szybko stała się jednym z Waszych ulubionych miejsc na imprezowo-spacerowym szlaku łączącym Wyspę Słodową i naszą dzielnicę ze Starym Miastem.

Pizza Pany Wrocław
Pizza Pany Wrocław

Najwyższej jakości produkty

Pizza Pany Wrocław

Niepowtarzalny klimat

Pizza Pany Wrocław

Luźna atmosfera

Pizza Pany Wrocław

Ogródek z charakterem

1000

+

Opinii w Google

52

Pizze tygodnia rocznie

5

+

Wesołych Pizzaiolo

3000

+

Sprzedanych Diavoli

120

+

Placków miesięcznie jedzonych przez obsługę

30

+

Miejsc w sezonowym ogródku

800

+

Złożonych pudełek na wynos tygodniowo

29

Kolorowych jarzeniówek w lokalu

10

/10

Stopień ostrości w inferno

Zgrana, energiczna, doświadczona i świadoma ekipa w połączeniu z jakością produktu i nieformalnym charakterem samego lokalu to nasze najsilniejsze karty. W sezonie letnim oko cieszy gwarny ogródek wystawiony przed lokalem, a rośliny, których z roku na rok jest w naszym otoczeniu coraz więcej, uprzyjemniają pobyt, pozwalając poczuć się jak w prawdziwej miejskiej dżungli. Obecnie intensywnie rozwijamy opcję dowozu - robimy to bez pośredników, utrzymując kontrolę nad całym procesem, co pozwala utrzymać wysoką jakość samego produktu.

Oprócz lokalu przy Cybulskiego od 2 lat rozwijamy również jego letnią odsłonę, wyjątkowy pod każdym względem Domek nad Fosą. To samo ciasto, ta sama, doświadczona ekipa, nieco odmienne, dostosowane do charakteru miejsca menu i piękne okoliczności przyrody stanowią odpowiednie uzupełnienie naszej oferty.

 zdjecie ekipy Pizza Pany
rysunek pizzy
Nasi klienci są zachwyceni, Ty również będziesz! Nasi klienci są zachwyceni!

Opinie

gauli_gauli

"Pyszna pizza i przystępne ceny. Zamówiliśmy ze znajomymi 3 różne pizze, każda była na prawdę doskonała - świeże składniki, cienkie ciasto. Do tego 2 rodzaje oliwy. O jakości jedzonka na pewno świadczy tez kolejka ludzi czekających na danie. Niestety nie zrobiłam zdjęcia całej pizzy - nie było czasu Polecam"

hosski

"Doskonała Świetna pizzeria. Mimo, ze konkurencja we Wrocławiu jest ogromna to ten lokal z pewnością zapadnie mi w pamięci. Świetna lokalizacja, przyjemna atmosfera, a co najważniejsze wyśmienita pizza."

Marek K.

"Najlepsza pizza i cudowna atmosfera ! Wspaniałe miejsce na Wrocławskiej mapie gastronomicznej . Pyszne jedziecie i atmosfera , która czuć w powietrzu . Ludzie z pasją i powołaniem do tej pracy . Polecam z czystym sumieniem ! ❤️ Będę tam wracał . ☺️✌️👌"

podana pizza
Posmakuj najlepszej pizzy w mieście!

Zamów już teraz!

Telefonicznie:

699 835 037

lub

rysunek pizzy
ZAMÓW ONLINE
Cookies menadżer